SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Lornjett 8435393
nr 843 5393
Lornjett
Silver & stålgranater, tidigt 1900-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 19:52:57
700 kr
900 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.